Hakkımızda

MODERN DİZAYN

Modern ve sade bir dekorasyona sahip olan otelimiz, her misafirin ihtiyacına cevap verebilecek şekilde çağdaş olarak tasarlanmış ve özenle dekore edilmiştir. Otelde zarafet ve konforun harmanlandığı 74 adet odamız bulunmaktadır.

DENİZ, DAĞ ve ŞEHİR MANZARASI

Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde konumlanan The Corner Park Hotel muhteşem deniz manzarası, dağ manzarası ve şehir manzaralarını bir arada sunmaktadır.

MAVİ BAYRAKLI PLAJ

The Corner Park Hotel’in tam karşısında yer alan Mavi bayraklı Konyaaltı Plajı tertemiz serin suları ile sizleri bekliyor.

MERKEZİ KONUM

The Corner Park Hotel; Antalya şehir merkezinde, dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde, denize sıfır, Dünyanın en büyük tünel akvaryumu olan Antalya Aquarium’a 200 metre, Atatürk Kültür Merkezi’ne 1 km, Migros AVM’ye 1 km, Antalya stadyumuna 1 km, Akdeniz Üniversitesi’ne 1,5 km, Eğitim Araştırma Hastanesi’ne 2km, Kaleiçi ve Yat Limanı’na 5 km, uluslararası havalimanına 20 km ve şehirler arası otogara 5 km uzaklıkta bulunmaktadır.
The Corner Park Hotel’in şehrin önemli Doğal-Tarihi yerlere ve Eğlence-Aktivite merkezlerine olan mesafeleri aşağıdaki şekildedir.

Doğal-Tarihi Yerler

0-5 km: Kaleiçi, Atatürk Parkı, Yat Limanı, Antalya Arkeoloji Müzesi
5-20 km: Düden Şelalesi, Perge Antik Kenti
20-50 km: Kemer, Phaselis, Olympos, Çıralı, Yanartaş, Aspendos, Kurşunlu Şelalesi, Manavgat Şelalesi, Göynük Kanyonu, Olympos Teleferik, Termessos, Saklıkent Kayak Merkezi

Eğlence ve Aktivite Merkezleri

0-5 km: Antalya Aquarium, Antalya Arena Futbol Stadyumu, Atatürk Kültür Merkezi, Antalya Devlet Tiyatrosu, Haşim İşcan Kültür Merkezi, Migros Alışveriş Merkezi, Erasta Alışveriş Merkezi, Markantalya Alışveriş Merkezi, Özdilek Alışveriş Merkezi, Lunapark, Aqualand Su Parkı, Dolphinland,
5-20 km: Terracity Alışveriş Merkezi, Shemall Alışveriş Merkezi, Laura Alışveriş Merkezi, Kaleiçi, Yat Limanı
20-50 km: Kemer, Club Aura, Club Inferno, Club Kristall, Köprülü Kanyon Rafting, Saklıkent Kayak Merkezi

74
ODA
1
RESTAURANT
22
PERSONEL
1
YETİŞKİN HAVUZU
1
ÇOCUK HAVUZU